Управління персоналом Львівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу мобілізаційної та оборонної роботи апарату виконавчого комітету Львівської міської ради.

Вимоги до посади:

- повна вища освіта відповідного професійного спрямування (автомобілі, автомобільне господарство) за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;

- стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або при необхідності (виходячи із виконання виконавчим органом основних завдань та функцій) стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 5 років.

- післядипломна освіта у галузі знань «Державне управління».

Термін прийняття документів (протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу)

За додатковою інформацією звертатись за тел.: 297-59-96; кім. 215а, Оксана Блавацька.