«Академія електронного урядування» Естонії оголосила конкурсні торги на закупівлю системи електронного документообігу

В рамках проекту підтримки електронного урядування в Україні та Меморандуму про взаєморозуміння між Львівською міською радою, Шведською агенцією міжнародної співпраці та розвитку (Sida) та «Академією електронного урядування» Естонії про підтримку впровадження електронного документообігу у Львівській міській раді, «Академія електронного урядування» оголосила конкурсні торги на закупівлю програмного забезпечення системи електронного документообігу та інтеграційні роботи для міських рад та обласної державної адміністрації в Україні, в т.ч. для Львівської міської ради.

Реєстрація оголошення на офіційному порталі державних закупівель Естонії  https://riigihanked.riik.ee/register/hange/146927. Текст оголошення можна бачити у меню "Notices" естонською мовою. Щоб дістатися до англомовної та україномовної версії тексту, компаніям потрібно зареєструватися на порталі закупівель та отримати логін для входу в реєстр на електронну пошту.

Зареєстроване оголошення є першим етапом тендерної процедури – збір документів, що засвідчують кваліфікації компаній. За результатами 1 етапу учасники будуть запрошені до участі у конкурсних торгах. Кількість учасників, яких буде запрошено до участі у конкурсних торгах - від 3 до 5.

Термін подачі документів - до 18.11.2013 11:00. Тип процедури – процедура з переговорами та попередньою публікацією оголошення.

Додаткову інформацію щодо процедури тендеру можна отримати в контактної особи з боку Замовника - Єлизавета Кренйова, jelizaveta.krenjova@ega.ee, тел. (+372) 6411313, Естонія.

Нагадаємо, тендер відбувається відповідно до норм закупівель ЄС. Шведська агенція міжнародної співпраці та розвитку (Sida) проводить фінансування впровадження системи електронного документообігу у Львівській міській раді. Львівська міська рада отримає гранд у вигляді технічної допомогти, тобто готового продукту. Закупівлю проводять експерти «Академії електронного урядування» Естонії.

Підписання Меморандуму про взаєморозуміння між сторонами відбулося у Львівській міській раді 12 липня 2013 року. Також у проекті беруть участь Івано-Франківська та Калуська міські ради та Івано-Франківська обласна державна адміністрація. Ці конкурсні торги проводяться для закупівлі та впровадження програмного забезпечення СЕД спочатку у Львівській міській раді (перший етап проекту конкурсних торгів). Розроблене рішення надалі буде використане та адаптоване у двох інших міських радах та обласній адміністрації (другий етап проекту конкурсних торгів).