До 18 листопада триває збір документів на 1 етап конкурсу для закупівлі системи електронного документообігу для міських рад та обласної адміністрації в Україні

Нагадаємо, що до 18 листопада до 11.00 проводиться збір документів, що засвідчують кваліфікаційні дані компаній, для участі у 1 етапі конкурсу на закупівлю системи електронного документообігу для міських рад та обласної адміністрації в Україні, в т.ч. для Львівської міської ради.

Реєстрацію оголошення проведено на офіційному порталі державних закупівель Естонії https://riigihanked.riik.ee/register/hange/146927. Текст оголошення можна бачити у меню «Notices» естонською мовою. Щоб дістатися до англомовної та україномовної версії тексту, компаніям потрібно зареєструватися на порталі закупівель та отримати логін для входу в реєстр на електронну пошту.

Тендер відбувається відповідно до норм закупівель ЄС. Організатором тендеру є «Академія електронного урядування» Естонії, на адресу якої мають бути скеровані документи. Львівська міська рада отримає гранд у вигляді технічної допомоги, тобто готового продукту. Додаткову інформацію можна отримати в контактної особи з боку Замовника — Єлизавети Кренйової, jelizaveta.krenjova@ega.ee, тел. (+372) 6411313, Естонія. Усі питання щодо тендеру та відповіді на них є публічні та доступні усім учасникам тендеру.

Зареєстроване оголошення є першим етапом тендерної процедури – збір документів, що засвідчують кваліфікації компаній. За результатами 1 етапу учасники будуть запрошені до участі у конкурсних торгах та отримають тендерну документацію з описом технічних вимог до програми. Кількість учасників, яких буде запрошено до участі у конкурсних торгах — від 3 до 5.

Нагадаємо, що конкурсні торги оголошено в рамках проекту підтримки електронного урядування в Україні та Меморандуму про взаєморозуміння між Львівською міською радою, Шведською агенцією міжнародної співпраці та розвитку (Sida) та «Академією електронного урядування» Естонії.

Підписання Меморандуму про взаєморозуміння між сторонами відбулося у Львівській міській раді 12 липня 2013 року. Також у проекті беруть участь Івано-Франківська та Калуська міські ради та Івано-Франківська обласна державна адміністрація. Ці конкурсні торги проводяться для закупівлі та впровадження програмного забезпечення СЕД спочатку у Львівській міській раді (перший етап проекту конкурсних торгів). Розроблене рішення надалі буде використане та адаптоване у двох інших міських радах та обласній адміністрації (другий етап проекту конкурсних торгів).