Конкурс спортивних заходів, надання фінансової підтримки спортивним організаціям та дитячо-юнацьким спортивним школам на 2015 рік продовжено до 31 грудня 2014 року

Управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради продовжує подачу громадськими організаціями заявок на конкурс заходів у галузі фізичної культури і спорту, надання фінансової підтримки спортивним організаціям та дитячо-юнацьким спортивним школам на 2015 рік.

Термін подачі документів до 31.12.2014 року включно.

Ми вирішили продовжити подачу документів на конкурс ще на два тижні, адже багато організацій не мали змоги вчасно це зробити, оскільки були на змаганнях або у зв’язку з закінченням року мали безліч незакритих питань всередині організації. Для нас дуже важливо, щоб було якомога більше заявок, адже це символізує активну позицію наших громадян.

Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР

Пріоритети для проведення спортивних заходів:

• проведення масштабних загальноміських заходів;
  • проведення заходів, приурочених видатним постатям (спортсменам) та датам в історії фізичної культури і спорту Львова та України.

Обов’язковою умовою отримання фінансової підтримки за рахунок коштів міського бюджету Львова, для проведення спортивних заходів, є участь власним внеском організації у заході (коштами або іншими матеріальними чи нематеріальними ресурсами).

Управління молоді, сім’ї та спорту буде надавати фінансову підтримку спортивних організацій та дитячо-юнацьких спортивних шкіл для придбання:

• спортивного інвентарю;
  • спортивного обладнання;
  • спортивної форм.

Перелік документів, які необхідно подати в управління молоді, сім’ї та спорту через відділ «Центр обслуговування мешканців» (м. Львів, пл. Ринок, 1):

• заявка встановленого зразка з додатками (зразок заявки додається);
  • копія свідоцтва про державну реєстрацію організації, засвідчену печаткою організації;
  • копія довідки про взяття громадської організації на облік у ДПІ у Львові, засвідчену печаткою організації;
  • копія довідки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, засвідчену печаткою організації;
  • копія рішення про присвоєння громадській організації ознаки неприбутковості, засвідчену печаткою організації;
  • копія статуту (положення) організації, засвідчену печаткою організації;
  • інформація про діяльність організації за попередній рік (до двох аркушів А4 формату);
  • розрахунок потреби у бюджетних коштах і напрямки використання бюджетних коштів у довільній формі, підписані керівником та засвідчені печаткою організації (для фінансової підтримки).

Додаткову інформацію можна отримати звернувшись в управлінні молоді, сім’ї та спорту за тел. 297-58-74.

Довідка

Норми витрат на проведення спортивних змагань:

під час проведення районних, міських змагань і навчально-тренувальних зборів на харчування з розрахунку на одну особу на добу з видів спорту: з великими фізичними навантаженнями та енерговитратами: для спортсменів – до 35 грн., для тренерів, суддів та інших учасників – до 30 грн. Для інших видів спорту: для спортсменів – до 30 грн., для тренерів, суддів та інших учасників – до 25 грн.

На забезпечення медико-відновлювальними засобами та виробами медичного призначення для спортсменів-учасників спортивних змагань державного та міжнародного рівня, навчально-тренувальних зборів збірних команд та спортивних шкіл з розрахунку на одну особу на добу для спортсменів з видів спорту з великими фізичними навантаженнями та енерговитратами – до 33 грн. Для інших видів спорту – до 23 грн.

Нагороди та призи за спортивні змагання становитимуть: на чемпіонатах і першостях районних (міських) змаганнях: командній першості (на команду) – до 80 грн., у особистій першості: 1 місце – до 60 грн., 2 місце – до 50 грн., 3 місце – до 40 грн.

Додатки