Конкурс соціально-культурних проектів на 2015 рік!

Львівська міська рада оголошує про прийом документів на участь у конкурсі соціально-культурних проектів на 2015рік.Мета конкурсу: залучення людських та матеріальних ресурсів громадських організацій і впровадження інноваційних підходів до реалізації соціально-економічної та культурної політики на муніципальному рівні.Учасники конкурсу: громадські та інші організації, які офіційно зареєстровані відповідно до вимог законодавства України як неприбуткові, за винятком релігійних організацій та політичних партій.


Галузеві напрямки конкурсу:

Культура

Туризм

Розвиток громадянського суспільства

Соціальний захист

Робота з молоддю та сім’ями, фізична культура та спорт*

 

Межі фінансування:

мінімальний розмір гранту – 5 тис. грн. 

максимальний розмір гранту – 50 тис. грн.

рекомендований розмір гранту - до 20 тис. грн.

 

Критерії відбору проектів конкурсною комісією:

1.    актуальність запропонованого проекту для громади м.Львова;

2.    важливість отриманих результатів внаслідок реалізації проекту;

3.    доцільність реалізації проекту з огляду на затрачені ресурси.

Проекти, які передбачають фінансування третіх сторін отримають додаткові переваги при розгляді на конкурсній комісії.

 

Для участі у конкурсі необхідно подати:

 1. опис та кошторис проекту (аплікаційна форма);
 2. інформацію про діяльність організації за попередній рік;
 3. лист-підтвердження щодо фінансового внеску від інших партнерів (за умови залучення додаткового фінансування) ;
 4. листи підтримки (рекомендаційні листи) від партнерів проекту (за бажанням).
 5. копію свідоцтва про державну реєстрацію громадської організації або копію виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб  -  підприємців;
 6. копію довідки про взяття громадської організації на облік у ДПІ у м.Львові та копію рішення про присвоєння їй ознаки неприбутковості;
 7. копію статуту (положення) організації;

Друковані копії проекту необхідно подавати у 2 примірниках (копія статуту подається в одному примірнику), усі додатки повинні бути засвідчені підписом керівника та печаткою організації.

Завантажити аплікаційну форму

Документи на участь у конкурсі необхідно подати у Центр надання адміністративних послуг Львівської міської ради (пл. Ринок,1, каб.115) або надіслати поштовим відправленням. Електронну копію аплікаційної форми необхідно надіслати у doc-форматі на e-mail: 539lmr@gmail.com.

Кінцевий термін подачі проектів на участь у конкурсі: 10 березня 2015 року

 

Із запитаннями щодо конкурсу просимо звертатися у відділ громадського партнерства управління «Секретаріат ради» за адресою пл.Ринок,1, каб. № 539, тел. 032 297-57-63, e-mail: 539lmr@gmail.com.

 

Рекомендації управління культури департаменту гуманітарної політики щодо тематики соціально – культурних проектів  на 2015 рік за напрямком «культура»:

 • Інноваційні проекти присвячені 150-літтю з дня народження Андрея Шептицького із залученням локальних громад і публічного простору міста.
 • Проекти дотичні до проекту ЮНЕСКО «Львів – місто літератури».
 • Проекти, що є ініціативами локальних громад  і/або місцем реалізації яких є один із мікрорайонів Львова спільно із місцевою громадою (Сихів, Рясне, Левандівка, Майорівка, Погулянка,інші, не центральні райони).
 • Проектами партнерами у яких є дитячі і/або дорослі бібліотеки м.Львова
 • Інноваційні мистецькі проекти з використанням новітніх технологій.
 • Соціально-культурні проекти в публічному просторі міста.
 • Проекти, спрямовані на промоцію театру серед дітей і молоді.

 

Рекомендації управління “Секретаріат ради” щодо тематики соціально – культурних проектів  на 2015 рік за напрямком “Розвиток громадянського суспільства”:

 • Підтримка та розвиток волонтерських ініціатив  у місті Львові, в т.ч. на потреби АТО.
 • Підтримка та супровід реалізації локальних ініціатив мікрогромад міста (будинкові, вуличні та квартальні ініціативні групи)
 • Сприяння залученню громадян до  участі в місцевому самоврядуванні
 • Сприяння відкритості та прозорості у діяльності органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади на території міста Львова, удосконалення якості надання адміністративних послуг
 • Моніторинг проблем громади міста та підготовка пропозицій щодо їх нормативного врегулювання
 • Висвітлення та популяризація діяльності громадських організацій та ініціатив м.Львова

 

Рекомендації управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики щодо тематики соціально – культурних проектів  на 2015 рік за напрямком «соціальний захист»:

 • Реабілітація та соціальний захист потребуючих осіб м.Львова.
 • Соціальні послуги щодо подолання бідності.
 • Соціальна підтримка та надання соціальних послуг вимушено переселеним особам та особам постраждалим в ході проведення АТО.

Рекомендації управління туризму департаменту розвитку щодо тематики соціально – культурних проектів  на 2015 рік за напрямком «туризм»:

 • Проведення спільних форумів/семінарів/конференцій для вироблення стратегії розвитку галузі, розробки механізму співпраці між громадськими організаціями та міською владою.
 • Підтримка ініціатив у галузі туризму з особливим обліком циклічних подій, що залучають до реалізації різноманітні середовища та організації.
 • Підтримка проектів, що популяризують багатокультурність місцевих суспільств, зокрема культуру національних та етнічних меншин на території міста.
 • Підтримка проектів, метою яких є інтеграція і співпраця між поколіннями за допомогою історії, культури та туризму.
 • Підтримка ініціатив, а також реалізація заходів, що популяризують традицію, історію і культурну спадщину м.Львова.
 • Загальноміські заходи, орієнтовані на туристів, які мають на меті створити образ м.Львова як туристично-привабливого регіонального центру.
 • Розширення та модернізація форми міжнародної співпраці у галузі туризму та обмінів з європейськими країнами та регіональними організаціями.
 • Підтримка проектів щодо розробки та впровадження нових туристичних маршрутів, атракцій та туристичних продуктів.
 • Підтримка проектів щодо популяризації різних видів туризму, зокрема молодіжного, активного, сімейного туризму тощо

 

*Управління молоді, сімї та спорту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради не надало свої рекомендації щодо тематики соціально – культурних проектів  на 2015 рік за напрямком «Робота з молоддю та сім’ями, фізична культура та спорт»