ЖКГ

Як повідомили у ЛМКП «Львівводоканал», завтра, 20 лютого, буде тимчасово призупинено подачу води до кількох вулиць Сихівського району.

Як повідомив сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий, на ремонтні роботи на вул. Замарстинівській отримано дозвіл, однак роботи не розпочинали через погодні умови.

Як повідомили у диспетчерській службі ЛМКП «Львівводоканал», ремонтні бригади підприємства проводять роботи на водогоні.

Як повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, у всіх районах міста проводять роботи з ліквідації ям на дорогах.

Як поінформували у диспетчерській службі ЛМКП «Львівводоканал», сьогодні, 19 лютого, з 11:30 год до 16:00 год припинено водопостачання на пл. Св. Теодора, вул. Вугільна, вул. Сянська, вул. Підмурна, вул. Медова, у зв'язку з ремонтними роботами з встановлення лічильника на пл. Св. Теодора, 1-3.

Як поінформували у диспетчерській службі ЛМКП «Львівводоканал», сьогодні, 19 лютого, з 11:30 год до 17:00 год припинено водопостачання на вул. Ю. Липи, 35, 37, 39, 45, пр. Чорновола, 99, у зв'язку з ремонтними роботами з ліквідації витоку на вул. Ю. Липи, 39.

Станом на 07.00 год ранку в місті працювало 32 одиниці снігоприбиральної техніки, ще 74 машини було на чергуванні. Для посипання доріг та хідників використали 244 м куб піскосуміші.

Станом на 07.00 год ранку в місті працювало 16 одиниць снігоприбиральної техніки, ще 66 машин було на чергуванні. Для посипання доріг та хідників використали 68 м куб піскосуміші.

Трапилась аварія на 8-мій підстанції, вийшла з ладу високовольтна лінія. Фахівці ПАТ «Львівобленерго» вже працюють на місці. Наразі без електропостачання вул. Стрийська, Наукова та В. Великого. Відновити електропостачання планують орієнтовно о 20.00 год.

Як повідомили в ЛКП «Львівавтодор», сьогодні, 16 лютого, підприємство отримало дозвіл від Державної архітектурно-будівельної інспекції на проведення будівельних робіт на об’єкті «Реконструкція вул. Замарстинівської (від вул. Гайдамацької до вул. Торф’яної)». Відповідно, з понеділка, 19 лютого, ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» - переможець тендеру, розпочинає підготовчі роботи з ремонту вулиці.