Надзвичайні ситуації

У Львові визначили чотири водні об’єкти, обладнані відповідними засобами, на яких передбачене проведення святкових заходів на свято Водохреща. Як наголосив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міської ради Віктор Іваніцький, на інших водних об’єктах будуть встановлені знаки про заборону купання. Усіх львів’ян та гостей міста просять дотримуватися заходів безпеки під час купання, а також застерігають не купатися у невідведених для цього водоймах.

Львівський регіональний центр з гідрометеорології інформує, що по території Львівської області та м. Львову 18 січня на дорогах ожеледиця, вдень місцями пориви західного вітру 15 – 20 м/с.

Сьогодні під час апаратної наради міський голова Львова Андрій Садовий наголосив, що ситуацію із захворюванням на кір у Львові постійно моніторять, вжиті певні обмежувальні та профілактичні заходи в медичних закладах та школах міста. Проте оголошувати карантин на загальноміському рівні у Львові немає потреби.

За прогнозом Львівського регіонального центру з гідрометеорології, сьогодні, 17 січня, по території Львівської області та місту Львову вранці та вдень місцями очікується сильний сніг та мокрий сніг, налипання мокрого снігу. Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міської ради застерігає усіх учасників дорожнього руху бути максимально обережними під час руху.

Як повідомили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР, 17 січня о 5.00 год. від диспетчера КП ЛОР «Львівський обласний центр медицини катастроф» надійшло повідомлення, що о 3.44 год. у приватному будинку у Львові на вул. Залізничній, 14 отруїлись чадним газом 8 осіб, з них 5 – дітей. Це члени дитячої спортивної команди з м. Києва. Їх у стані різного ступеня важкості було госпіталізовано до медичних закладів. Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міської ради вкотре закликає мешканців дотримуватись правил безпеки користування газовим та пічним опаленням, адже саме неуважність та необережне поводження з приладами призводить до біди.

За прогнозом Львівського регіонального центру з гідрометеорології, завтра, 17 січня, на дорогах Львівської області та місту Львову очікується ожеледиця. Мерія закликає усіх учасників дорожнього руху бути максимально обережними.

Сьогодні в міській раді Львова відбулось позапланове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, під час якого обговорили ситуацію про ускладнення ситуації у місті щодо захворюваності на кір. Комісія заслухала інформацію та вирішила вжити низку заходів, які забезпечать зменшення і припинення розповсюдження інфекції у Львові. Зокрема, йдеться про щоденний моніторинг відвідуваності навчальних закладів, провітрювання приміщень, щоденна термографія дітей, обмеження проведення заходів за участю дітей тощо. Також у суботу, 20 січня, для зручності батьків працюватимуть кабінети щеплень у закладах охорони здоров’я. Однак, про припинення навчання у школах чи дитячих садочках не йдеться. Як підсумував заступник міського голови з питань ЖКГ Сергій Бабак, усі профілактичні заходи організовані.

Сьогодні в міській раді Львова відбулось позапланове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, під час якого обговорили ситуацію про ускладнення ситуації у місті щодо захворюваності на кір. Комісія заслухала інформацію та вирішила вжити низку заходів, які забезпечать зменшення і припинення розповсюдження інфекції у Львові. Зокрема, йдеться про щоденний моніторинг відвідуваності навчальних закладів, провітрювання приміщень, щоденна термографія дітей, обмеження проведення заходів за участю дітей тощо. Також у суботу, 20 січня, для зручності батьків працюватимуть кабінети щеплень у закладах охорони здоров’я. Однак, про припинення навчання у школах чи дитячих садочках не йдеться. Як наголосив Володимир Зуб, начальник управління охорони здоров’я ЛМР, єдиним дієвим засобом зупинити захворюваність є вакцинація.

Сьогодні, 16 січня, о 16.00 год. відбулося позачергове засідання міської комісії з техногенної небезпеки та надзвичайних ситуацій, де прийнято рішення не запроваджувати тимчасове призупинення навчання у школах та не припиняти роботу дошкільних навчальних закладів. Перед початком навчання буде проведено огляд дітей, також освітяни закликають батьків провести вакцинацію дітей.

Сьогодні в міській раді Львова відбулось позапланове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, під час якого обговорили ситуацію про ускладнення епідемічної ситуації у місті щодо захворюваності на кір. Комісія заслухала інформацію та вирішила вжити низку заходів, які забезпечать зменшення і припинення розповсюдження інфекції у Львові. Зокрема, йдеться про щоденний моніторинг відвідуваності навчальних закладів, провітрювання приміщень, щодення термографія дітей, обмеження проведення заходів за участю дітей тощо. Також, у суботу, 20 січня, для зручності батьків працюватимуть кабінети щеплень у закладах охорони здоров’я. Однак про припинення навчання у школах чи дитячих садочках не йдеться.