Громадський сектор

Зменшену копію площі Ринок з пряників, яку зробила родина американського дипломата Посольства США в Україні, можна побачити у приймальні міського голови. Наступного тижня виріб передадуть у Львівську загальноосвітню школу-інтернат №2 (вул. Просвіти, 2).

Команда КУ «Інститут міста» заохочує львів’ян пройти опитування за підсумками дворічного проекту «Громади в дії».

У Львові у виставковій залі Палацу Мистецтв відбудеться виставка «Портрети добровольців на війні». Відкриття виставки відбудеться о 16.00 год. 16 січня у виставковій залі Палацу Мистецтв (3 поверх).

Львівська міська рада звертає увагу мешканців та всіх суб’єктів господарювання, приватних закладів щодо дотримання режиму тиші та заборони реалізації і використання піротехнічних засобів, що визначено Законом України та відповідними ухвалами сесії ЛМР. Як повідомив заступник міського голови з питань ЖКГ Сергій Бабак, зараз місто активізує роботу з правоохоронними органами щодо дотримання цього законодавства.

У межах реалізації міжнародної програми стажувань, цієї зими до Львова приїжджає близько вісімдесяти волонтерів із різних країн на освітні та екологічні проекти. Організація AIESEC намагається знайти якомога більше приймаючих сімей серед львів’ян, адже це безцінний досвід як для них, так і для іноземців, постійна практика англійської, руйнування культурних стереотипів та пізнання усього світу просто у рідному місті.

Сьогодні відбулось відкриття експозиції «Той, що бачить Світло», яка присвячена пам’яті відомого фотохудожника Василя Пилип’юка.

Сьогодні, 9 січня, у День святого Стефана відкрили інформаційну табличку на будинку, за адресою вул. Дорошенка, 48, де у 1901 – 1937 роках проживав Степан Федак. До відкриття долучилося керівництво міста та області.

Сьогодні у традиційному зверненні міський голова Львова Андрій Садовий привітав усіх львів’ян, всіх українців з Різдвом Христовим. Мер зазначив, що Різдвяні свята – особлива нагода допомогти тим, хто потребує нашої допомоги, та подякував усім спільнотам і організаціям, які подбали про те, щоб сьогодні радість Різдва могли відчути усі потребуючі люди. Мер побажав, аби всі наші молитви, старання і добрі справи принесли успіх і перемогу для нашої країни.

Завтра, 30 грудня, об 11.00 год. на полі почесних поховань № 76 Личаківського кладовища відбудеться поминальна молитва за загиблих Героїв АТО та Небесної сотні. Молитву очолять військові душпастирі Гарнізонного храму  святих апостолів Петра і Павла ЛА УГКЦ. Також о 9.00 год. у Гарнізонному храмі служитиметься Божественна Літургія за померлих та панахида.

Для участі у конкурсі надання фінансової підтримки на проведення спортивних заходів громадські організації та ДЮСШ протягом терміну, вказаного в оголошенні про конкурс, подають на ім’я начальника управління молоді та спорту департаменту гуманітарної політики через Центр надання адміністративних послуг перелік документів.