звіт

З 29 січня виконавчі органи Львівської міської ради прозвітують про роботу у 2017 році. Графік звітів затверджено розпорядженням № 6 від 16.01.2018 року. Про це інформує організаційне управління Львівської міської ради.

Сьогодні, 17 січня, у Львівській загальноосвітній школі-інтернат № 2 відбувся звіт про роботу відділу «Служба у справах дітей» Львівської міської ради за 2017 рік. Начальник відділу Ростислав Тимків коротко представив минулорічну роботу в цьому напрямку у місті Львові та подякував усім, хто працює і активно долучається до роботи з дітьми та сім’ями, а також коротко окреслив плани на 2018 і наступні роки. Серед найближчих планів – вже у  березні відкрити новий, уже п’ятий дитячий будинок сімейного типу у Львові.

Сьогодні, 17 січня, у Центрі Митрополита Андрея Шептицького (вул. Козельницька, 4) відбувся публічний звіт управління освіти Львівської міської ради за роботу у 2017 році. Освітяни розповіли, що Львів першим в Україні запровадив фінансову підтримку приватних шкіл та садочків, для сприятливих умов навчання дітей з особливими освітніми потребами у колективах загальноосвітніх навчальних закладів введено додаткові посади вихователя (асистента вчителя) та практичного психолога.

У Львові вперше відбувся 83 Міжнародний Конгрес ПЕН-клубу, встановили бронзовий макет Собору святого Юра для людей з вадами зору, театр Заньковецької відзначив 100-річчя: подаємо короткі підсумки реалізованого у Львові протягом 2017 року.

У 2017 році у Львові відкривали нові підприємства, авіа-напрямки, проводили конференції, реалізовували різні проекти й заходи. Коротко про найголовніші події 2017 року у сфері економіки.

З метою забезпечення високого рівня безпеки у місті Львові цьогоріч додатково було встановлено камери відеоспостереження, нові світлофорні об’єкти, освітлено пішохідні переходи. Також місто взяло участь у проекті «Безпека дорожнього руху в містах України» та провело І Безпековий форум, де обговорили безпековий порядок у світі, зокрема Україні.

Львів – це перше українське місто, яке приєдналося до Міжнародної хартії відкритих даних. У нас функціонує Портал відкритих даних, де опубліковано понад 380 наборів відкритих даних, Геопортал Львова, «Панель міста», Особистий кабінет мешканця; працює «Гаряча лінія міста», ЦНАПи у всіх районах Львова та є ряд інших можливостей та пропозицій, які дають змогу робити владу міста відкритою. Подаємо короткий дайджест цьогорічних подій та проектів, які зробили владу ще більш доступною.

Прийомні сім’ї і дитячі будинки сімейного типу, житлові субсидії та муніципальні пільги, соціальний захист багатодітних сімей та внутрішньо переміщених осіб, привітання довгожителів міста, осередки для молоді з інвалідністю, соціальні установи для потребуючих – коротко про роботу в соціальній сфері Львова за 2017 рік.

У 2017 році завершився проект «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини м. Львова» (GIZ), у межах якого було реставровано сходові клітки, балкони, вікна, брами. Також торік багато об’єктів було модернізовано, проведено 5 архітектурних конкурсів для будівництва нових, важливих для міста споруд.

У Львові стрімко розвивається сфера ІТ. Станом на сьогодні у місті налічується понад 20 тис працівників цієї галузі. Цьогоріч з метою популяризації та розвитку інформаційних технологій було проведено ряд заходів та реалізовано безліч проектів, зокрема, у межах проекту «Наукова – Розумний Мікрорайон» було облаштовано сучасні інноваційні кабінети, кімнати, класи, нові зупинки громадського транспорту тощо.